مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 
  •  
  • [ کهکیلویه و بویراحمد ]
   تکریم مبلغین و معمرین سادات شهر یاسوج
   31 خرداد 1401  ساعت ۱۶:۰۹:۰۰  - کد خبر:28798
   یاسوج/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه طرح تکریم خانواده‌های روحانیون با چند تن از مبلغین سادات شهر یاسوج دیدار و گفت و گو کرد.
   تشریح برنامه‌های مرکز خدمات در مدارس علمیه دهدشت
   31 خرداد 1401  ساعت ۰۵:۵۱:۴۱  - کد خبر:28763
   یاسوج/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه دیدارهای حوزوی خود با سفر به شهر دهدشت با مسئولین و اساتید مدارس علمیه برادران و خواهران این شهر دیدار و گفت و گو کرد.
   بازدید از کارگاه خیاطی طلبه خواهر در گچساران
   30 خرداد 1401  ساعت ۰۶:۲۹:۴۶  - کد خبر:28768
   یاسوج/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کهگیلویه و بویراحمد از کارگاه خیاطی خوداشتغالی طلبه حوزه علمیه خواهران گچساران بازدید کرد.
   تشریح برنامه‌های مرکز خدمات در مدارس علمیه گچساران
   29 خرداد 1401  ساعت ۰۵:۴۵:۰۸  - کد خبر:28762
   یاسوج/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کهگیلویه و بویراحمد با مسئولان، اساتید و طلاب مدارس علمیه برادران و خواهران گچساران دیدار و گفت و گو کرد.
   تشریح فعالیت‌های مرکز خدمات در مدارس علمیه یاسوج
   28 خرداد 1401  ساعت ۰۵:۳۸:۱۳  - کد خبر:28761
   یاسوج/ مدیرکل و مسئولان مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کهگیلویه و بویراحمد با مسئولین، اساتید و طلاب سه مدرسه علمیه شهرستان یاسوج دیدار و گفت و گو کردند.
   جلسه شورای هماهنگی نهادهای حوزوی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد
   25 خرداد 1401  ساعت ۱۵:۵۹:۳۸  - کد خبر:28797
   یاسوج/ جلسه شورای هماهنگی نهادهای حوزوی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور نماینده ولی فقیه در استان و مدیران و مسئولان حوزوی برگزار شد.
   تکریم روحانیون مبلغ و معمر شهرستان‌های باشت و گچساران
   20 خرداد 1401  ساعت ۰۵:۵۷:۰۰  - کد خبر:28764
   یاسوج/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه طرح تکریم خانواده‌های روحانیون با چند تن از روحانیون مبلغ در شهرستان‌های گچساران و باشت دیدار و گفت و گو کرد.
   دیدار با زوج جوان طلبه در شهر لیکک
   20 خرداد 1401  ساعت ۰۶:۱۳:۵۵  - کد خبر:28767
   یاسوج/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه طرح تکریم خانواده‌های روحانیون با زوج جوان طلبه در شهر لیکک دیدار و گفت و گو کرد.
   معرفی فعالیت‌های مرکز خدمات در مدرسه علمیه خواهران شهر لیکک
   20 خرداد 1401  ساعت ۰۶:۳۵:۱۴  - کد خبر:28769
   یاسوج/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه دیدارهای حوزوی خود با سفر به شهر لیکک با مدیر و معاونین مدرسه علمیه خواهران لیکک دیدار و گفت و گو کرد.
   معمرین شهر سوق در استان کهگیلویه و بویراحمد تکریم شدند
   29 اردیبهشت 1401  ساعت ۰۲:۳۱:۴۴  - کد خبر:28527
   یاسوج/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه طرح تکریم معمرین ضمن حضور در منزل دو تن از معمرین شهر سوق، از آنها تجلیل کرد.