مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • اداره کل امور بیمه‌ها

   اداره کل امور بیمه‌ها

   مرکز خدمات حوزه های علمیه با توجه به اجرای اهداف خویش در راستای خدمت‌رسانی به طلاب و روحانیون محترم و خانواده‌های معزز آنان چند سالی است به صورت گسترده نسبت به ارائه خدمات بیمه ای (بیمه پایه، بیمه مکمل و...) به این قشر از جامعه با دریافت حق بیمه اقدام نموده است، پوشش های بیمه ای متنوع با مزایای ویژه ارائه شده در قالب تفاهم نامه بین مرکز خدمات حوزه های علمیه و سازمان‌ها و شرکت‌های بیمه‌گر می تواند گامی هرچند ناچیز، در جهت خدمت به پرچم‌داران عرصه علم و تقوا در ام القرای جهان اسلام باشد.
   لذا با توجه به گستردگی فعالیت در امور بیمه‌ها، اداره کل امور بیمه‌ها متشکل از سه اداره بیمه‌های پایه، اداره بیمه‌های مکمل و همچنین اداره مستمری‌بگیران ایجاد گردیده است. از وظایف اداره کل امور بیمه‌ها می‌توان به برنامه‌ریزی لازم به منظور اجرا و پیشبرد سیاست‌ها و اهداف کلان حوزه بیمه‌های پایه و مکمل و مطالعه و بررسی لازم در پیشنهاد توسعه پوشش‌های بیمه‌ای در حوزه بهداشت و درمان و ... اشاره کرد.

   اداره بیمه های پایه

   اداره بیمه های مکمل

   اداره مستمری بگیران