مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • در جهت رفع مشکلات پروژه مسکن مهر شهرستان بم انجام شد
   نشست مسئولین مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون با مسئولین اداره کل راه و شهر سازی استان کرمان
   کد: 6809
   ۱۳۹۴/۱۰/۲۶
   کرمان - شرکت پیمانکار متعهد گردید با توجه به توافقات انجام شده نسبت به تکمیل واحدها تا 45 روز اقدام و پروژه را آماده تحویل و بهره برداری متقاضیان نماید.
   نشست مسئولین مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون با مسئولین اداره کل راه و شهر سازی استان کرمان

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه استان کرمان، در راستای فعال کردن و رفع مشکلات پیش آمده در پروژه مسکن مهر شهرستان بم، جلسه ای در تاریخ 1394.10.24 با حضور مسئولین مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون و اداره راه و شهرسازی استان کرمان در دفتر مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان برگزار گردید.
   در این جلسه مقرر گردید که واحد های پروژه مشخص شده و متقاضیان جهت تعیین واحد به نشانی سایتی که به ایشان پیامک خواهد شد مراجعه نمایند.

   همچنین با عنایت به پیگیری مدیر کل راه و شهرسازی استان از معاون عمرانی استانداری مبنی بر پرداخت مبلغ 50 میلیون تومان به منظور پیشرفت پروژه و قول شفاهی معاون عمرانی بر پرداخت این مبلغ، مقرر گردید این مبلغ جهت تسریع در روند کار به حساب پیمانکار واریز گردد.

   لازم بذکر است شرکت پیمانکار نیز متعهد گردید با توجه به توافقات انجام شده نسبت به تکمیل واحدها تا 45 روز اقدام و پروژه را آماده تحویل و بهره برداری متقاضیان نماید.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.