مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • جلسه مشترک مرکز خدمات استان آذربایجان شرقی و تعاونی مسکن مهر سردرود تبریز برگزار شد
   کد: 6558
   ۱۳۹۴/۱۰/۰۱
   تبریز/ جلسه مشترک مرکز خدمات حوزه‌های علمیه آذربایجان شرقی و تعاونی مسکن مهر سردرود تبریز با حضور مسئولین دو مجموعه در دفتر تعاونی برگزار شد.
   جلسه مشترک مرکز خدمات استان آذربایجان شرقی و تعاونی مسکن مهر سردرود تبریز برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، حجت الاسلام و المسلمین موسوی مدیر مرکز خدمات استان با حضور در تعاونی مسکن مهر سردرود تبریز با آقای منافی مدیرعامل این تعاونی به منظور بررسی وضعیت پیشرفت فیزیکی پروژه در حال ساخت شرکت آذرمبنا دیدار و گفتگو کردند.
   در ابتدای جلسه آقای منافی ضمن خیر مقدم، گزارشی از وضعیت فیزیکی و پیشرفت پروژه را ارائه کرد و خواستار تعامل بیشتر این دو مجموعه شد.
   در ادامه جلسه مدیر مرکز خدمات استان خواستار ارائه گزارش ماهانه پیشرفت پروژه و پرداخت باقیمانده آورده طلاب طبق برنامه زمان‌بندی اعلام شده مورد توافق نسبت به درصد پیشرفت پروژه و اطلاع رسانی به مرکز نسبت به انصراف دهندگان این پروژه برای معرفی اعضای جدید شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.