مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • بازدید از پروژه 96 واحدی طلاب کرمان
   کد: 6300
   ۱۳۹۴/۰۸/۲۴
   کرمان_ معاون مرکز و رئیس مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون (عمران نورگستر) در تاریخ 1394.08.23 از پروژه مسکونی 96 واحدی طلاب کرمان بازدید کرد.
   بازدید از پروژه 96 واحدی طلاب کرمان

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کرمان، حجت الاسلام و المسلمین اکبری معاون مرکز و رئیس مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون و حجت الاسلام و المسلمین رفیعی مدیرکل دفتر املاک و جذب ظرفیت های مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون روز شنبه مورخ 1394.08.23 از روند اجرائی پروژه 96 واحدی طلاب کرمان بازدید کردند.
   در پایان این بازدید، جلسه‌ای با حضور جمعی از اعضا شرکت سرابستان (پیمانکار پروژه) در محل پروژه برگزار و درنهایت مصوب گردید که پروژه مذکور تا بهمن ماه به اتمام رسیده و در ایام الله دهه فجر افتتاح و به اعضاء واگذار گردد.
   همچنین مصوبه جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن استان پیرامون محوطه سازی پروژه توسط شهرداری با همکاری اداره راه و شهر سازی جهت تسریع در روند کار به اطلاع پیمانکار رسید و از آنجایی که پروژه رو به اتمام است، پیمانکار موظف گردید هرچه سریعتر نسبت به اخذ انشعابات اقدامات لازم را انجام دهد.
   لازم بذکر است با تلاش‌های همکاران ستادی مؤسسه مسکن و مهندس ناظر، پروژه در مرحله نازک‌کاری شامل کاشی‌کاری، سرامیک کاری، گچ روکار، نصب درو پنجره و ... می‌باشد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.