مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • جلسه مشترک مرکز خدمات و سازمان تأمین اجتماعی برگزار شد

   کد: 6139
   ۱۳۹۴/۰۸/۱۱
   جلسه مشترک مرکز خدمات و سازمان تأمین اجتماعی با حضور مشاور و نماینده تام‌الاختیار رئیس این سازمان در خصوص تعامل مرکز خدمات و سازمان تأمین اجتماعی برگزار شد.
   جلسه مشترک مرکز خدمات و سازمان تأمین اجتماعی برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات، جلسه مشترک مرکز خدمات و سازمان تأمین اجتماعی با حضور حجت الاسلام و المسملین حسام افروز معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات و دکتر امینی مشاور و نماینده تام‌الاختیار دکتر نوربخش رئیس سازمان تأمین اجتماعی در سالن جلسات مرکز خدمات برگزار شد.
   در این جلسه که با دعوت معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات انجام پذیرفته بود پیرامون تعاملات فی مابین مرکز خدمات و سازمان تأمین اجتماعی ازجمله مشکلات احتمالی پیش رو، روش  اخذ وام برای بیمه شدگان، تسهیل و بومی نگری در امور تشکیل پرونده کمیسیون پزشکی، چگونگی پرداخت حق بیمه و... تبادل نظر گردید.
   قابل ذکر است در این جلسه حجت الاسلام و المسملین جعفریانی مدیر مرکز خدمات استان قم، دکتر حدادی مشاور بیمه‌ای و آقای آخوندی رئیس اداره بیمه‌های پایه مرکز خدمات و آقایان موسوی مدیرکل سازمان تأمین اجتماعی استان قم، دکتر علیمحمدی مدیر درمان، دکتر حسام نیا مشاور و برخی از مدیران ارشد این سازمان حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.