مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • بازدید از بیمارستان امام رضا (ع) قم

   کد: 6125
   ۱۳۹۴/۰۸/۰۹
   معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات و مدیر مرکز خدمات استان قم در تاریخ 1394.08.08 از بیمارستان امام رضا(ع) قم بازدید کردند.
   بازدید از بیمارستان امام رضا (ع) قم

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، حجت الاسلام و المسلمین حسام افروز معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات و حجت الاسلام و المسلمین جعفریانی مدیر مرکز خدمات استان قم در تاریخ 1394.08.08 با حضور در بیمارستان امام رضا(ع) قم، ضمن دیدار با مسئولین این بیمارستان از بخش‌های مختلف بیمارستان نیز بازدید کردند.
   در این جلسه  دکتر حدادی مشاور بیمه‌ای مرکز خدمات، دکتر علیمحمدی مدیر درمان استان، دکتر اسماعیلی رئیس بیمارستان و دکتر سلمیانی مدیر بیمارستان نیز حضور داشتند.
   شایان ذکر است با توجه به اینکه طلاب و روحانیون از بیمه تأمین اجتماعی برخوردار هستند لذا کلیه خدمات بیمارستان‌ها و درمانگاه‌های تأمین اجتماعی برای همه بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی از جمله طلاب کاملاً رایگان می‌باشد.
   گفتنی است بیمارستان امام رضا (ع) یکی از بیمارستان‌های مهم و تخصصی و جدیدالتأسیس در استان قم می‌باشد و اعمال جراحی مهم – جراحی قلب باز، ستون فقرات، چشم، گوش، مغز و اعصاب، حلق و بینی، داخلی، زایمان، و... – در این بیمارستان به صورت رایگان انجام می‌پذیرد و با توجه به اینکه از نظر مساحت شهری به شهرک پردیسان و مهدیه نزدیک و قابل دسترس می‌باشد و دارای فضای مناسبی در محیط آرام شهری برای طلاب محترم فراهم است.

   مرسلی
   12/08/1394  13:32
   پاسخ 1 0
   سلام
   ضمن تقدیر و تشکر از پیگیری مرکز خدمات، خواهش میشود در مورد تکریم ارباب رجوع در آنجا توجه بیشتری شود. و همچنین افزایش خدمات مختلف پزشکی و کیفیت آن. زیرا در مراجعه به آنجا دیده شده که یا حواله به بیمارستانهای دیگر میکنند و یا وجه طلب میکنند.
   محمد
   10/08/1394  15:13
   پاسخ 0 2
   سلام ازپردیسان مسیر مستقیم به طرف بیمارستان امام راوجود ندارد پس خیلی نزدیک نیست
   محمد ثانی
   11/08/1394  19:10
   2 0
   چرا وجود داره شما خبر ندارید
   10 دقیقه تا پردیسان راهه
   حسین
   13/08/1394  00:00
   1 0
   روبروی بوستان علوی (ایستگاه آتش نشانی بوستان) راه بیمارستان امام رضا(ع) است.

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.