مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مورخ 1394.07.12

   وضعیت مسکن مهر طلاب استان آذربایجان شرقی بررسی شد

   کد: 6034
   ۱۳۹۴/۰۷/۲۸
   تبریز _ در جلسه مشترکی با حضور مدیر مرکز خدمات و مدیرعامل تعاونی مسکن مهر شماره یک استان آذربایجان شرقی و کارشناس موسسه مسکن طلاب و روحانیون و اداره کل راه و شهرسازی استان وضعیت مسکن مهر طلاب استان بررسی شد.
   وضعیت مسکن مهر طلاب استان آذربایجان شرقی بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، این جلسه در راستای نظارت بر ساخت و پیشرفت پروژه مسکن مهر تبریز در تاریخ 1394.07.12 پس از بازدید از پروژه مسکن و با حضور حجت الاسلام و المسلمین موسوی مدیر مرکز خدمات استان، مهندس قربانی نماینده اداره راه و شهرسازی استان، کارشناس مسکن مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون و آقای منافی مدیرعامل تعاونی مسکن مهر شماره یک استان برگزار شد.
   در ابتدای این جلسه حجت الاسلام و المسلمین موسوی مدیر مرکز خدمات استان با اشاره به اهمیت و ضرورت تأمین سرپناه برای طلاب و روحانیون و همچنین تأکید ریاست مکرم مرکز خدمات به مسئله مسکن طلاب در شهرستان‌ها، خواستار پیگیری مستمر در این امر شد.
   ایشان اظهار امیدواری کرد با حمایت بیشتر
   مؤسسه مسکن طلاب و روحانیون گام‌های بهتری در موضوع مسکن در کنار سایر خدمات مرکز برداریم.
   در ادامه آقایان قربانی و جهانبخشیان ارزیابی خود از پیشرفت پروژه را بیان کردند و خواستار حمایت مالی مرکز و ادامه روند واریزی‌های طلاب به این تعاونی شدند.
   در این جلسه آقای منافی مدیرعامل تعاونی مسکن مهر شماره یک سردرود قول داد به لطف الهی و با عنایت حضرت ولی‌عصر(عج) و تامین منابع مالی، در موعد مقرر واحدهای مسکونی آماده تحویل گردند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.