مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • جلسه مشترک مرکز خدمات و بیمه آسیا استان خراسان رضوی برگزار شد

   کد: 5983
   ۱۳۹۴/۰۷/۲۱
   مشهد _ جلسه مشترک مرکز خدمات و بیمه آسیا استان خراسان رضوی با حضور مسئولین ستادی و استانی مرکز خدمات و شرکت بیمه آسیا در تاریخ 1394.07.19 برگزار شد.
   جلسه مشترک مرکز خدمات و بیمه آسیا استان خراسان رضوی برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌ علمیه استان خراسان رضوی، جلسه مشترک مدیران شرکت بیمه آسیا و مرکز خدمات استان با حضور حجت الاسلام و المسلمین عدالت مدیرکل بیمه‌های مرکز خدمات، آقایان بنی اسد معاون شرکت بیمه آسیا، اکبری مدیر بیمه آسیای استان و معاونین و مسئولین استانی مرکز خدمات و بیمه آسیا برگزار شد.
   در این جلسه معاون تأمین اجتماعی مرکز خدمات استان ضمن خوش آمد گویی و تشکر از تعامل خوب بیمه آسیا با مرکز خدمات و تشکر از زحمات رابطین مستقر در مرکز جهت ارائه خدمات به طلاب، مشکلات موجود را مطرح و سپس جهت رفع این مشکلات تصمیماتی اتخاذ و مصوب گردید.
   گفتنی است در پایان جلسه اعضای حاضر در جلسه از شعبه بیمه آسیا مستقر در مرکز بازدید و ضمن گفتگو با بعضی مراجعین، در جریان روند ارائه خدمات به طلاب قرار گرفتند. همچنین با توجه به کثرت مراجعین، دستورات لازم جهت تسهیل بیشتر در ارائه خدمات برای معطلی کمتر مراجعین اتخاذ گردید.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.