مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • اداره کل تامین اجتماعی مرکز خدمات حوزه های علمیه

   پوشش های بیمه ای سال 94

   کد: 5021
   ۱۳۹۴/۰۳/۰۹
   پوشش های بیمه ای سال 94

   اداره کل تامین اجتماعی مرکز خدمات حوزه های علمیه به اطلاع می رساند مرکز خدمات حوزه های علمیه در سال جاری نیز نسبت به ارائه خدمات بیمه ای به طلاب و روحانیون معزز تحت پوشش مراکز خدمات حوزه های علمیه سراسر کشور اقدام نموده است. پوششهای بیمه ای متنوع با مزایای ویژه ارائه شده در تفاهم نامه تجمیع امور بیمه ای منعقده بین مرکز خدمات حوزه های علمیه و بیمه سینا می تواند گامی هر چند ناچیز جهت خدمت رسانی به پرچمداران عرصه علم و خدمت در ام القرای جهان اسلام باشد و با عنایت به خدمات بیمه ای متنوع ارائه شده مراتب و شرایط استفاده از این بیمه به صورت مختصر به شرح زیر تقدیم می گردد.

   الف) بیمه مازاد درمان گروهی (بیمه درمان تکمیلی):
   در این بیمه نامه هزینه های درمانی طلاب و روحانیون غیرشاغل بیمه گذار و اعضا محترم خانواده ایشان (تحت تکفل) در قالب تعهدات و تا سقف مشخص شده پرداخت می گردد. لازم به ذکر است جهت دریافت هزینه های درمانی، طلاب و روحانیون محترم می توانند به مراکز خدمات حوزه های علمیه سراسر کشور مراجعه و نسبت به تحویل مدارک درمانی اقدام کنند و شعب بیمه سینا نیز پس از بررسی و کارشناسی هزینه، حداکثر ظرف مدت ده روز نسبت به واریز خسارت به حساب بیمه شدگان محترم اقدام می نماید.

   ب) بیمه عمر و حادثه:
   در این بیمه نامه کلیه طلاب و روحانیون غیر شاغل تحت پوشش مراکز خدمات حوزه¬های علمیه سراسر کشور تحت پوشش قرار گرفته که براساس مفاد بیمه نامه تأمین غرامت فوت به هر علت بیمه شده تا سقف 50.000.000 ریال و فوت در اثر حادثه تا سقف 100.000.000 ریال توسط شرکت بیمه سینا تعهد گردیده است همچنین در اثر نقص عضو کلی و یا جزئی دائم ناشی از حادثه هر بیمه شده براساس میزان نقص واقع شده براساس شرایط عمومی تا سقف 50.000.000 ریال غرامت پرداخت می گردد.

   ج) بیمه اتومبیل (شخص ثالث و بدنه):
   با عنایت به تفاهم نامه منعقده جهت صدور بیمه نامه شخص ثالث و بدنه وسایل نقلیه طلاب و روحانیون محترم سراسر کشور شرایط ویژه ای در نظر گرفته شده است که شامل لحاظ تحقیقات گروهی و تقسیط حق بیمه به شرح ذیل می باشد:
   1ـ بیمه شخص ثالث خودرو: بیمه نامه شخص ثالث جهت طلاب و روحانیون محترم با تخفیف گروهی 30% علاوه بر تخفیفات سالیانه به صورت نقدی خواهد بود.
   2ـ بیمه نامه بدنه خودرو: بیمه نامه بدنه خودرو جهت طلاب و روحانیون محترم با تخفیف گروهی 45% علاوه بر تخفیفات سالیانه و به صورت نقدی است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.