مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • در ساختمان اداری تولیت حرم مطهر حضرت معصومه (س) برگزار گردید.

   نشست مسئولین مرکز خدمات حوزه های علمیه با مدیر دفتر شهریه مقام معظم رهبری

   کد: 4673
   ۱۳۹۴/۰۲/۰۱
   نشست مسئولین مرکز خدمات حوزه های علمیه با مدیر دفتر شهریه مقام معظم رهبری

   به گزارش دفتر معاونت مسکن و تأمین اجتماعی مرکز خدمات حوزه های علمیه، روز یکشنبه مورخ 1394.01.30 نشستی با مسئولین دفتر شهریه مقام معظم رهبریمدظله العالی در محل ساختمان اداری تولیت حرم مطهر کریمه اهل بیتسلام الله علیها برگزار گردید.
   در این جلسه که با حضور حجج اسلام و المسلمین حسینی نژاد مدیر دفتر شهریه و رجب زاده مدیرکل امور شهریه از دفتر شهریه مقام معظم رهبری
   مدظله العالی و حجج اسلام و آقایان اکبری معاون مسکن و تأمین اجتماعی، حسام افروز معاون منابع انسانی و مالی، جعفریانی مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان قم، آزادیخواه مدیر کل حوزه ریاست و روابط عمومی، اله یاری مدیر کل تأمین اجتماعی، پیغمبری مدیر کل منابع انسانی و آخوندی رئیس اداره تأمین اجتماعی از مرکز خدمات حوزه های علمیه برگزار گردید تعاملات دو مجموعه مورد بررسی قرار گرفت.
   در ابتدای این جلسه حجت الاسلام و المسلمین حسینی نژاد ضمن عرض خیرمقدم خدمت حاضرین فرمودند از زمان تصدی مدیریت صندوق شهریه مقام معظم رهبری
   مدظله العالی در تعامل کامل با مرکز خدمات بوده اند و سعی و تلاش ایشان بر گسترش این تعاملات میان دو مرکز می باشد.
   در ادامه حجت الاسلام و المسلمین اکبری ضمن تشکر و قدردانی ویژه در خصوص همکاری صندوق شهریه در تعامل با مرکز خدمات حوزه های علمیه، با توجه به سند چشم انداز مرکز خدمات در خصوص ارائه خدمات به طلاب و روحانیون محترم سراسر کشور در راستای تأمین نیازهای زیستی این عزیزان، ادامه همکاری و افزایش سطح تعاملات میان این دو مرکز را در جهت پیشبرد اهداف عالی مرکز خدمات حوزه های علمیه که حمایت از سربازان گمنام حضرت ولی عصر(عج) می باشد را خواستار شدند.
   در پایان این نشست حجت الاسلام و المسلمین حسام افروز ضمن تشکر از مجموعه صندوق شهریه، قول هرگونه مساعدت در خصوص تأمین نیروی انسانی، تجهیزات و درخواست هایی را که از طرف صندوق شهریه به معاونت مطبوع ایشان واصل گردد را دادند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.