مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • بررسی راهکارهای حمایت از تأمین مسکن طلاب و روحانیون در هیئت مدیره
   کد: 28931
   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵
   وضعیت ارائه خدمات مسکن و راهکارهای حمایت از تأمین مسکن دائم و موقت طلاب و روحانیون در جلسه هیئت مدیره بررسی شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، در جلسه هیئت مدیره وضعیت ارائه خدمات مسکن به طلاب و روحانیون با توجه به اهمیت موضوع مورد بررسی قرار گرفت.
   در این جلسه، ابتدا حجت الاسلام و المسلمین رفیعی معاون مسکن مرکز خدمات گزارشی از خدمات مرکز در عرصه مسکن ارائه کرد.
   در ادامه جلسه درباره دغدغه‌های اصلی در بخش مسکن بحث و گفت و گو شد و با توجه به نکات مطرح شده، حمایت از تأمین مسکن موقت طلاب و روحانیون و افزایش وام ودیعه مسکن مورد تأکید اعضای هیئت مدیره قرار گرفت.
   همچنین تصریح شد برای حمایت از تأمین مسکن دائم طلاب از تمامی ظرفیت‌های مرکز و سایر نهادها و سازمان‌های کشور استفاده گردد.
   در این جلسه به موضوع طلاب بومی و غیر بومی و شرایط تأمین مسکن ایشان نیز پرداخته شد و تأکید گردید تا حد امکان حمایت‌های لازم به منظور عدم مهاجرت طلاب سطوح تحصیلی پایین به شهرهای قم و مشهد و تحصیل در محل زندگی ایشان صورت پذیرد. علاوه بر این مقرر شد اساتید مستقر در مناطق محروم مورد حمایت ویژه مرکز قرار گیرند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.