مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • بازدید مدیرکل مرکز خدمات خراسان رضوی از نمایشگاه کارآفرینی بنیاد بین‌المللی آبشار عاطفه‌ها
   کد: 28913
   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵
   مشهد/ مدیرکل و جمعی از مسئولین مرکز خدمات استان خراسان رضوی از نمایشگاه کارآفرینی بنیاد بین‌المللی آبشار عاطفه‌های مشهد بازدید کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حائری مدیرکل و جمعی از مسئولین مرکز خدمات استان از نمایشگاه کارآفرینی بنیاد بین‌المللی آبشار عاطفه‌های مشهد بازدید کردند.
   این بازدید با هدف افزایش همکاری‌ها در حوزه‌های اشتغال و کارآفرینی، درمان، معیشت و توسعه فعالیت‌های بنیاد حامیان مکتب الصادق (ع) انجام شد و مسئولین مرکز خدمات از غرفه‌های مختلف استان‌های حاضر در نمایشگاه بازدید کردند.
   در این بازدید،همچنین مقرر شد تفاهم‌نامه‌ای مشترک با مرکز خدمات حوزه امضا شود.
   شایان ذکر است حجج‌اسلام حائری مدیرکل، اسماعیلیان معاون اداری و مالی، نوربخش معاون سلامت و امور بیمه‌ها و دبیر بنیاد حامیان مکتب الصادق (ع)، فرازی نیا مدیر ارتباطات حوزوی آستان قدس رضوی، آقایان کرمانی رئیس اداره معیشت و کارآفرینی و رافعی رئیس اداره حراست مرکز خدمات استان در این بازدید حضور داشتند.





   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.