مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • امضای تفاهم‌نامه ورزشی مرکز خدمات خراسان رضوی و آستان قدس رضوی
   کد: 28910
   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
   مشهد/ مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان رضوی و آستان قدس رضوی به‌منظور توسعه خدمات فرهنگی ورزشی طلاب و خانواده‌ها تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، مرکز خدمات استان و آستان قدس رضوی به‌منظور توسعه خدمات فرهنگی ورزشی طلاب و خانواده‌ها تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
   حجت‌الاسلام محمدی معاون معیشت و خانواده مرکز خدمات استان دراین‌باره گفت: این تفاهم‌نامه در راستای توسعه خدمات فرهنگی ورزشی طلاب و خانواده‌ها امضا شد.
   وی افزود: بر اساس این تفاهم‌نامه کلیه آموزش‌های ورزشی ورزشگاه‌ها با 10 درصد و همچنین استفاده از استخرهای آستان قدس با تخفیف 20 درصدی محاسبه می‌شود.
   طلاب استان می‌توانند با مراجعه به مراکز تربیت‌بدنی و مجموعه‌های آبی آستان قدس و اعلام کد ملی از این تخفیف‌ها استفاده کنند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.