مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • برگزاری اردوی زیارتی مشهد مقدس به میزبانی مجتمع ولایت برای طلاب استان گلستان
   کد: 28900
   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
   مجتمع ولایت/ سومین اردوی زیارتی معاونت معیشت و خانواده مرکز خدمات با تشرف 350 نفر از طلاب و روحانیون استان گلستان و خانواده‌های آنها در مجتمع ولایت مشهد برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مجتمع‌های ولایت، این اردوی زیارتی در قالب دو گروه و با تشرف 240 نفر از خانواده طلاب استان گلستان و 110نفر از خانواده طلاب تازه ملبس این استان، به مدت سه روز در این مجتمع برگزار شد.
   شایان ذکر است، به همت مدیریت فرهنگی مجتمع ولایت، ویژه برنامه‌های فرهنگی شامل: کارگاه خانواده و تربیت فرزند، کارگاه تخصصی حرم شناسی در پایگاه آداب زیارت حرم مطهر رضوی، جُنگ کودکانه با آموزش مفاهیم زیارت (ویژه خردسالان) و جشن سالروز ازدواج، برای حاضرین در این اردو برگزار شد.
   گفتنی است، اردوهای زیارتی مشهد مقدس به همت معاونت معیشت و خانواده مرکز خدمات در محل مجتمع ولایت برگزار می‌شود و علاقهمندان می‌توانند، جهت اطلاع و ثبت‌نام به سامانه سخا، پنل شخصی، بخش خدمات فرهنگی/ اردوهای خانوادگی مراجعه نمایند.

   جهت اطلاع از تازه ترین اخبار مجتمع‌های ولایت در خصوص خدمات سفر به کانال اطلاع رسانی مجتمع‌های ولایت در پیام رسان‌های ایرانی بپیوندید.


   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.