مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • جلسه هماهنگی پنجمین جشنواره بین‌المللی قرآن و عترت(ع) خانواده طلاب برگزار شد
   کد: 28898
   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲
   جلسه هماهنگی برگزاری پنجمین جشنواره بین‌المللی قرآن و عترت(علیهم‌السلام) خانواده طلاب سراسر کشور با حضور نمایندگان نهادهای همکار در اجرای این جشنواره در مرکز خدمات حوزه‌های علمیه برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، جلسه هماهنگی برگزاری پنجمین جشنواره بین‌المللی قرآن و عترت(علیهم‌السلام) خانواده طلاب سراسر کشور با حضور نمایندگان نهادهای همکار در اجرای این جشنواره در مرکز خدمات حوزه‌های علمیه برگزار شد.

   در این جلسه که با حضور نمایندگانی از مرکز مدیریت حوزه علمیه برادران، مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران، جامعه الزهرا (علیها السلام)، جامعه المصطفی العالمیه، سازمان تبلیغات اسلامی و سازمان اوقاف و خیریه برگزار شد، ابتدا گزارشی از برگزاری چهارمین جشنواره قرآن و عترت خانواده طلاب که در سال 1400 برگزار شده بود توسط حجت الاسلام شفیعی، مدیر ارتباطات و مراکز استانی سازمان دارالقرآن الکریم ارائه گردید.

   حجت الاسلام و المسلمین علائیان معاون معیشت و خانواده مرکز خدمات، ضمن تقدیر از زحمات تمامی نهادهای همکار در اجرای باشکوه جشنواره سال قبل، برگزاری با قوت و مطابق زمان بندی پیش بینی شده را برای پنجمین جشنواره قرآن و عترت مورد تأکید قرار داد.

   حجت الاسلام و المسلمین فقیهی مدیرکل فرهنگی مرکز خدمات نیز جزئیات جشنواره را بیان کرد و افزود: مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در راستای توسعه و ترویج فرهنگ و معارف قرآن کریم و اهل‌بیت (علیهم‌السلام) اقدام به برگزاری پنجمین جشنواره بین‌المللی قرآن و عترت ویژه خانواده طلاب و روحانیون نموده است.

   وی افزود: این جشنواره در سه بخش اصلی شامل دوره‌های آموزش عمومی و تخصصی، مسابقات قرآنی و معارفی در سطح استانی و کشوری و برگزاری محافل و جلسات قرآنی برنامه‌ریزی گردیده و جزئیات اجرایی آن در قالب شیوه‌نامه تدوین شده است.

   مدیرکل فرهنگی مرکز خدمات بیان کرد: پنجمین جشنواره بین‌المللی قرآن و عترت ویژه خانواده طلاب و روحانیون که با مدیریت عالی و نظارت مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و اجرای مسابقات استانی و کشوری توسط سازمان دارالقرآن الکریم برگزار می‌شود، از تیرماه 1401 آغاز و در آبان ماه طبق جدول زمان‌بندی به پایان می‌رسد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.