مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • نشست مجمع بانوان خیر بنیاد حامیان مکتب الصادق (ع) مرکز خدمات خراسان رضوی برگزار شد
   کد: 28894
   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲
   مشهد/ نشست هم‌اندیشی بنیاد خیرین حامیان مکتب الصادق علیه‌السلام با حضور اعضاء بنیاد و جمعی از بانوان خیر مشهد در مرکز خدمات حوزه علمیه استان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، نشست هم‌اندیشی بنیاد خیرین حامیان مکتب الصادق علیه‌السلام با حضور اعضاء بنیاد و جمعی از بانوان خیر مشهد در مرکز خدمات حوزه علمیه استان برگزار شد.
   در ابتدای این نشست، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حائری مدیرکل مرکز خدمات استان گفت: اولیاء دین خدمت به مردم را نعمتی از جانب خداوند متعال می‌دانستند و به این مسئله افتخار می‌کردند.
   وی افزود: از اینکه مردم به شما مراجعه می‌کنند خسته نشوید چراکه خداوند متعال شما را به عنوان پل ارتباط و واسطه رحمت خویش قرار داده است.
   مدیرکل مرکز خدمات استان بیان کرد: بخش اعظم طلاب شاغل نیستند و تنها به رسالت‌های حوزوی مشغول‌اند و این موارد موجب شده است با برخی مشکلات معیشتی مواجه شوند.
   وی خاطرنشان کرد: یکی از رسالت‌های مرکز خدمات ساماندهی نیک اندیشان و خیرین است تا با حمایت آن‌ها بخشی از مشکلات طلاب حل شود.
   شایان ذکر است، بحث و تبادل نظر پیرامون مشکلات معیشت و درمان و انتخاب دبیر مجمع بانوان خیر بنیاد حامیان مکتب الصادق (ع) از محورهای این نشست بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.