مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب حوزه علمیه خراسان رضوی برگزار شد
   کد: 28893
   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱
   مشهد/ جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب حوزه علمیه خراسان رضوی با حضور استاندار، مدیران کل بنیاد مسکن و راه و شهرسازی، نماینده انجمن خیرین مسکن‌ساز، مسئولان مرکز خدمات، اداره کل اوقاف و نهادهای متولی ساخت مسکن در استانداری برگزار شد.
   جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب حوزه علمیه خراسان رضوی برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه استان خراسان رضوی، جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب استان با حضور استاندار و مدیران کل بنیاد مسکن و راه و شهرسازی، نماینده انجمن خیرین مسکن‌ساز و مسئولان مرکز خدمات، اداره کل اوقاف و نهادهای متولی ساخت مسکن در استانداری برگزار شد.
   حجت‌الاسلام‌والمسلمین حائری مدیرکل مرکز خدمات استان در این جلسه مسئله مسکن را دغدغه مهم و اساسی طلاب دانست و افزود: سیاست مرکز خدمات حمایت از مسکن شهرستان‌ها، روستاها و مناطق محروم است تا طلاب پس از اتمام تحصیل به زادگاه خود بازگردند و در آنجا رسالت‌های حوزوی خود را انجام دهند.
   وی با ارائه گزارشی از وضعیت مسکن طلاب افزود: بیش از 6 هزار نفر از طلاب استان فرم خود اظهاری مسکن را تکمیل کرده‌اند و متقاضی مسکن‌ هستند.
   مدیرکل مرکز خدمات استان بیان کرد: بر اساس ابلاغ دفتر مقام معظم رهبری امر تأمین مسکن طلاب وظیفه ذاتی مرکز خدمات حوزه است و تاکنون بیش از 1000 واحد مسکونی در سال‌های اخیر به طلاب فاقد مسکن واگذار شده است.
   استفاده از ظرفیت‌های خیرین مسکن‌ساز و استفاده از مسکن مهر شهرستان‌ها از جمله اقدامات مرکز خدمات بوده است و در تلاشیم از ظرفیت‌های جدید برای حل مشکل مسکن طلاب استفاده کنیم.
   مدیرکل مرکز خدمات استان بیان کرد: با پیگیری‌های مرکز خدمات و اداره کل راه و شهرسازی، واگذاری واحدهای پروژه استیجاری سبزوار، گناباد و نیشابور در دست اقدام است.
   وی با اشاره به طرح ملی مسکن بیان کرد: تعداد 400 واحد در قالب طرح ملی مسکن در شهرک مهرگان و پنج‌تن در حال پیگیری است و اولویت طرح‌های حمایتی مسکن در مشهد با اساتید و نخبگان حوزه است.
   حجت‌الاسلام‌والمسلمین حائری خاطرنشان کرد: تمام تلاش ما تسهیل مشکل مسکن طلاب است و جلسات متعددی با ادارات راه و شهرسازی شهرستان‌های استان انجام شده است.
   شایان ذکر است، آقایان دانش معاون مسکن و مهندس سیبویه رئیس اداره مسکن نیز در این جلسه حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.