مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • بررسی مشکلات طلاب ایرانشهر در دیدار با امام جمعه این شهرستان
   کد: 28883
   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲
   زاهدان/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان و امام جمعه شهرستان ایرانشهر دیدار و گفت و گو کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه سیستان و بلوچستان، حجج اسلام مهدی نژاد مدیرکل این مرکز و بزمانی امام جمعه شهرستان ایرانشهر با هدف بررسی مشکلات طلاب دیدار و گفت و گو کردند.
   مدیرکل مرکز خدمات استان در ابتدای این دیدار ضمن تقدیر از همکاری امام جمعه ایرانشهر، به ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و برنامه‌های مرکز خدمات از جمله طرح هدفمندی خدمات پرداخت و گفت: این طرح با هدف جهت دهی حمایت‌های مرکز خدمات به سمت عملکرد طلاب در زمینه شئون حوزوی آنها از جمله؛ تبلیغ، تحصیل و ... اجرائی شده است.
   در ادامه، حجت الاسلام و المسلمین بزمانی امام جمعه شهرستان ایرانشهر ضمن خوش آمدگویی و تقدیر از فعالیت‌ها و برنامه‌های مرکز خدمات، حل مشکلات معیشتی را نیازمند همکاری همه نهادهای حوزوی دانست.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.