مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مشکلات مسکن طلاب جنوب استان سیستان و بلوچستان بررسی شد
   کد: 28882
   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
   زاهدان/ مدیران کل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه سیستان و بلوچستان و راه و شهرسازی جنوب استان برای رفع مشکلات مسکن طلاب این منطقه دیدار و گفت و گو کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام و المسلمین مهدی نژاد مدیرکل این مرکز و مهندس امیریان مدیرکل راه و شهرسازی جنوب استان برای رفع مشکلات مسکن طلاب این منطقه دیدار و گفت و گو کردند.
   مدیرکل مرکز خدمات استان در ابتدای این دیدار ضمن تقدیر از همکاری اداره کل راه و شهرسازی جنوب استان با مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، به تفاهم‌نامه همکاری بین دو مجموعه و اقداماتی که در این راستا انجام شده اشاره کرد.
   وی در ادامه ضمن بیان مشکلات طلاب جنوب استان در عرصه مسکن، همکاری و مساعدت هرچه بیشتر اداره کل راه و شهرسازی جنوب استان و انجام مقدمات لازم برای واگذاری زمین به طلاب شیعه و اهل تسنن این منطقه را خواستار شد.
   در ادامه این جلسه مهندس امیریان ضمن خیرمقدم و ابراز خرسندی از این دیدار، از فعالیت‌ها و تلاش‌های مرکز خدمات تشکر کرد و برای گسترش همکاری‌ها و فعالیت‌های مشترک با مرکز خدمات حوزه‌های علمیه اعلام آمادگی کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.