مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • برگزاری کارگاه آموزش مهارت‌های زندگی در بیجار و سریش‌آباد
   کد: 28880
   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱
   سنندج/ کارگاه‌های مشاوره خانواده با موضوع «گام‌های خوشبختی و مدیریت استرس» به همت مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کردستان در شهرستان‌های بیجار و سریش‌آباد برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کردستان، کارگاه آموزشی مهارت‌های زندگی با عناوین «گام‌های خوشبختی» با ارائه حجت الاسلام و المسلمین مهدی هادی در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا (س) شهرستان بیجار و «مدیریت استرس» با ارائه حجت‌الاسلام‌والمسلمین عظیمی در سالن اجتماعات مدرسه علمیه حضرت زینب (س) سریش‌آباد برگزار شد.
   حجت الاسلام و المسلمین هادی در کارگاه «گام‌های خوشبختی»، وجود مسئله و حتی تعارض در خانواده و اجتماع را یک موضوع اجتناب‌ناپذیر در ارتباطات انسانی و زندگی روزمره دانست و سپس در مورد حل تعارض و مهارت حل مسئله مطالبی را بیان کرد.
   همچنین، حجت الاسلام و المسلمین عظیمی در کارگاه «مدیریت استرس» با بیان این مطلب که یکی از مؤثرین عوامل پیدایش استرس، سبک زندگی است، به عوامل مختلف بیرونی و درونی آن از جمله: عدم برنامه ریزی و مدیریت زمان، عدم تغذیه صحیح، عدم مدیریت احساس و راه‌های اصلاح آنها اشاره کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.