مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • معرفی برنامه‌های مرکز خدمات به طلاب برادر شهرستان نهبندان
   کد: 28873
   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲
   بیرجند/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان جنوبی با طلاب مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان نهبندان دیدار و گفتگو کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان جنوبی، حجت الاسلام و المسلمین جعفری راد مدیرکل مرکز خدمات استان با حضور در مدرسه علمیه حضرت امام صادق(ع) شهرستان نهبندان با مدیران، اساتید و طلاب این مدرسه دیدار و گفتگو کرد.
   مدیرکل مرکز خدمات استان در این دیدار ضمن تقدیر از تلاش‌ طلاب این مدارس در علم‌آموزی، گفت: مرکز خدمات تلاش می‌کند تا طلاب بتوانند با دغدغه‌ کمتری به فعالیت‌های تحصیلی خود بپردازند.
   وی در ادامه به برخی فعالیت‌های مرکز خدمات ازجمله بیمه خدمات درمانی و تکمیلی، وام قرض‌الحسنه و برگزاری همایش‌ها و اردوهای خانوادگی اشاره کرد.
   در پایان این دیدار حجت الاسلام والمسلمین تابعی معاون امور طلاب مرکز خدمات استان، به پرسش‌های طلاب این مدرسه درباره برنامه‌های مرکز خدمات پاسخ داد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.