مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب استان خراسان جنوبی برگزار شد
   کد: 28872
   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲
   بیرجند/ شورای سیاستگذاری مسکن طلاب و روحانیون خراسان جنوبی با حضور فرماندار بیرجند و مدیرکل مرکز خدمات و مدیران ارشد استانی برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه خراسان جنوبی، جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیون استان با حضور حجج اسلام جعفری راد مدیرکل مرکز خدمات و بخشی پور مدیرکل اوقاف و امور خیریه و همچنین مهندس داعی مدیرکل راه و شهرسازی استان و مهندس فاضلی فرماندار شهرستان بیرجند در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
   مدیرکل مرکز خدمات استان ضمن تشکر از مجموعه استانداری برای پیگیری مشکلات طلاب و روحانیون، ابراز امیدواری کرد: با همبستگی و تشکیل جلسات آتی مشکلات مسکن طلاب استان هرچه سریع‌تر رفع شود.
   وی در ادامه به تبیین برخی مشکلات طلاب و روحانیون استان در بخش مسکن پرداخت و گفت: معاونت مسکن مرکز خدمات تلاش کرده است با اتکال به خداوند متعال و توجهات مقام معظم رهبری باری از دوش طلاب و روحانیان در زمینه مسکن بردارد.
   حجت الاسلام و المسلمین جعفری راد با اشاره به توافق‌های صورت گرفته با مدیران دستگاه‌های مربوطه در خصوص واگذاری زمین، تصریح کرد: انتظار ما این است همکاری‌های بیشتری در مورد تخصص زمین و رفع مشکل مسکن طلاب صورت گیرد.
   مهندس فاضلی با تشکر از برگزاری این جلسه، جلسات شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیون استان را بسیار مؤثر دانست و پیگیری مصوبات این جلسات را یکی از برنامه‌های مورد تأکید اداره کل راه شهرسازی استان عنوان کرد.
   وی در پایان از پیگیری مرکز خدمات استان تشکر کرد و در خصوص کاهش موانع و رفع مشکلات واگذاری زمین قول مساعد داد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.