مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • بررسی فرایند انتخاب و عقد قرارداد بیمه مازاد درمان طلاب و روحانیون در هیئت مدیره
   کد: 28861
   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷
   جلسه هیئت مدیره مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با موضوع بررسی فرایند انتخاب شرکت های بیمه ای و عقد قرارداد بیمه مازاد درمان طلاب و روحانیون برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، در ابتدای این جلسه، دکتر حدادی منش معاون سلامت و بیمه‌های مرکز گزارشی از بررسی‌های انجام شده در خصوص جدول تعهدات و شرکت‌های بیمه‌ای کشور ارائه کرد.
   در ادامه جلسه، اعضای هیئت مدیره موارد لازم را خاطر نشان کرده و نکات و ملاحظات خود را نسبت به مطالب مطرح شده بیان کردند.
   در این جلسه تأکید شد که در قرارداد سال جدید تلاش گردد با توجه به منابع، بیشترین خدمات بیمه‌ای و با حداقل هزینه برای استفاده طلاب و روحانیون فراهم گردد.
   همچنین، موضوع تغییر شیوه پذیرش مجتمع فرهنگی اقامتی ولایت مشهد نیز مطرح گردید و با توجه به دغدغه اعضای هیئت مدیره نسبت به تسهیل استفاده طلاب عائله‌مند از خدمات این مجتمع، تأکید گردید برای خانواده‌های طلاب پرجمعیت، امکان بهره‌مندی با هزینه پایین در دستور کار قرار گیرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.