مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • گسترش همکاری مرکز خدمات و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی
   کد: 28860
   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
   بجنورد/ مدیران کل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به منظور گسترش همکاری‌های دو مجموعه دیدار و گفت و گو کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه خراسان شمالی، مدیران کل مرکز خدمات و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به منظور گسترش همکاری‌های دو مجموعه دیدار و گفت و گو کردند.
   در ابتدای این دیدار، حجت الاسلام والمسلمین توسلی نژاد مدیرکل مرکز خدمات استان به بیان خلاصه‌ای از خدمات مرکز به طلاب و روحانیون پرداخت و سپس ارائه توضیح اطلاعات لازم در خصوص دهک بندی طلاب و راهنمایی جهت رفع ایرادات موجود را خواستار شد.
   همکاری لازم در خصوص توسعه فضاهای کسب و کار طلاب و خانواده آنها، حمایت تسهیلاتی جهت راه‌اندازی و توسعه مشاغل خانگی و برگزاری کلاس‌های آموزشی توانمندسازی معیشتی از مهم‌ترین مباحثی بود که در این دیدار درباره آنها بحث و گفتگو شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.