مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • گسترش همکاری مرکز خدمات و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان
   کد: 28833
   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
   سنندج/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان دیدار و گفت و گو کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کردستان، حجج اسلام حسینی فر مدیرکل و علی‌حسینی معاون اجرائی این مرکز با مهندس رسولی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به منظور گسترش همکاری‌های دو جانبه دیدار و گفت گو کردند.
   در ابتدای این جلسه، مدیرکل مرکز خدمات استان ضمن تبریک انتصاب مهندس رسولی به عنوان مدیرکل بنیاد مسکن به تشریح برنامه‌های مسکن مرکز خدمات پرداخت و تعامل بیشتر بنیاد مسکن و مرکز خدمات جهت رفع مشکلات طلاب اهل سنت و شیعه استان را خواستار شد.
   در ادامه، مهندس رسولی ضمن عرض خیرمقدم و ابراز خرسندی از حضور مدیرکل مرکز خدمات در بنیاد مسکن گفت: خدمت به روحانیون و ماموستایان را برای بنیاد مسکن افتخار است و امیدواریم با تعامل بیشتر مشکلات این قشر برطرف گردد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.