مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مشکلات مسکن طلاب شهرستان بروجرد بررسی شد
   کد: 28831
   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵
   خرم‌آباد/ جلسه بررسی مشکلات مسکن طلاب شهرستان بروجرد با حضور امام جمعه شهرستان بروجرد برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان لرستان، جلسه بررسی مشکلات مسکن طلاب شهرستان بروجرد با حضور حجج اسلام حسینی امام جمعه بروجرد، رفیعی معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و محمدی امین مدیر کل این مرکز در دفتر امام جمعه شهرستان بروجرد برگزار شد.
   در ابتدای این جلسه، معاون مسکن مرکز خدمات ضمن تقدیر از دغدغه‌ها و همکاری‌های امام جمعه و رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بروجرد، گزارشی از کمیت و شرایط طلاب و روحانیون فاقد مسکن و برنامه‌های معاونت مسکن مرکز خدمات ارائه کرد.
   وی در ادامه با اشاره به استمرار تأمین مسکن برای جامعه هدف مرکز با اولویت سکونت در موطن بومی متقاضیان، گفت: زیرساخت‌ها برای تکمیل پروژه‌های قبلی از جمله تأمین زمین و نیروی کار در حال انجام است.
   در ادامه این جلسه، حجت الاسلام و المسلمین حسینی نیز با یادآوری وضعیت مسکن در کشور، از زحمات مسئولین مرکز خدمات برای رفع مشکل مسکن طلاب قدردانی کرد.
   گفتنی است، مهندس قنبری مدیر کل فنی مهندسی معاونت مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مهندس پارسا رئیس راه و شهرسازی شهرستان بروجرد نیز در این جلسه حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.