مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مشکلات مسکن طلاب و روحانیون استان کردستان بررسی شد
   کد: 28790
   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱
   سنندج/ مشکلات مسکن طلاب استان کردستان با حضور معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و نماینده ولی فقیه در استان بررسی شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کردستان، جلسه بررسی مشکلات مسکن طلاب استان با حضور حجج اسلام رفیعی معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و پورذهبی نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد.
   در ابتدای این جلسه، حجت الاسلام و المسلمین رفیعی ضمن تقدیر از دغدغه‌ها و همکاری‌های نمایندگی ولی‌فقیه در استان و ارائه گزارشی از برنامه‌های مسکن مرکز خدمات به طلاب شیعه و اهل تسنن، گفت: مسکن ملی ظرفیت مناسبی است که باید با انجام تمهیدات لازم، از آن برای حل مشکلات مسکن جامعه هدف مرکز خدمات استفاده شود.
   در این دیدار، حجت الاسلام والمسلیمن پورذهبی نیز به برنامه‌های راهگشای مرکز خدمات به ویژه در بخش مسکن اشاره کرد و افزود: با توجه به تورم بیش از حد مسکن در شرایط فعلی انتظار می‌رود مرکز خدمات تسهیلات مناسب‌تری برای رفع مشکل مسکن طلاب در نظر بگیرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.