مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • بازدید از کارگاه خیاطی طلبه خواهر در گچساران
   کد: 28768
   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
   یاسوج/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کهگیلویه و بویراحمد از کارگاه خیاطی خوداشتغالی طلبه حوزه علمیه خواهران گچساران بازدید کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه استان کهگیلویه و بویراحمد، حجت الاسلام و المسلمین جعفری مهر مدیرکل و حجج اسلام حسینی و دادور معاونین این مرکز با سفر به شهر گچساران از کارگاه خیاطی خوداشتغالی خانم فرخ وند طلبه حوزه علمیه خواهران گچساران بازدید و ضمن تقدیر از زحمات ایشان، راهکارهایی جهت توسعه و تجهیز کارگاه ایشان ارائه کردند.

   همچنین طی این بازدید خانم فرخ وند از حمایت‌های مرکز خدمات از حوزویان کارآفرین و خوداشتغال قدردانی کردند و حمایت بیشتر جهت توسعه کارگاه را خواستار شدند.

   لینک کانال اطلاع‌رسانی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کهگیلویه و بویراحمد:
   https://eitaa.com/csis_16

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.