مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • شورای سیاستگذاری مسکن طلاب و روحانیون استان کرمان برگزار شد
   کد: 28752
   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶
   کرمان/ اولین جلسه شورای سیاستگذاری مسکن طلاب و روحانیون استان کرمان در سال جاری با حضور مسئولان استانی و ستادی برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کرمان، اولین جلسه شورای سیاستگذاری مسکن طلاب و روحانیون استان در سال جاری با هدف بررسی و ارائه راهکار برای رفع مشکلات مسکن جامعه هدف مرکز خدمات با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار، معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیرکل مرکز خدمات استان در سالن جلسات پیامبر اعظم (ص) استانداری برگزار شد.
   در ابتدای این جلسه، حجت الاسلام و المسلمین محبی فر مدیرکل مرکز خدمات استان ضمن تقدیر از مسئولین برگزاری این جلسه و ارائه آماری از وضعیت طلاب فاقد مسکن، به تشریح مسائل و مشکلات مربوط به مسکن طلاب استان پرداخت.
   در ادامه، حجت الاسلام و المسلمین رفیعی معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه گزارشی از فعالیت‌ها و برنامه‌های این معاونت برای حل مشکل مسکن طلاب و روحانیون ارائه کرد.
   همچنین در ادامه دکتر فداکار استاندار کرمان نقش روحانیون در پیشبرد انقلاب اسلامی را بی‌بدیل خواند و اظهار داشت: خدمت رسانی و کاهش دغدغه‌های معیشتی طلاب و روحانیون، به منزله یاری کردن آنها برای انجام رسالت حوزوی‌شان است
   وی ضمن قول مساعدت در جهت رفع مشکلات مسکن طلاب، معاونت عمرانی استانداری را مکلف کرد که نسبت به هرگونه همکاری با مسئولان مرکز خدمات و رفع مشکل مسکن طلاب استان اقدامات لازم را انجام دهد.
   در پایان این جلسه ظرفیت‌های هرکدام از نهادهای مذکور بررسی و پیشنهادهایی مطرح و مقرر شد مرکز خدمات طبق زمانبندی مشخص انجام مصوبات را پیگیری کند.
   گفتنی است، معاون عمرانی استاندار، مدیران کل راه و شهرسازی شمال و جنوب، بنیاد مسکن و نماینده اداره کل اوقاف استان نیز در این جلسه حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.