مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • بررسی مشکلات مسکن طلاب البرز در دیدار با مدیرکل راه و شهرسازی استان
   کد: 28741
   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴
   کرج/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز به منظور بررسی مشکلات مسکن طلاب استان از جمله ثبت‌نام و اصلاح مراحل ثبت نامی در سامانه نهضت ملی مسکن دیدار و گفت و گو کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان البرز، حجت الاسلام و المسلمین انصاری مدیرکل این مرکز با مهندس خالقی مدیرکل راه و شهرسازی استان دیدار و گفتگو کرد.
   مدیرکل مرکز خدمات استان ضمن ارائه گزارشی از عملکرد مرکز خدمات استان، به برخی از مشکلات طلاب و روحانیون از جمله بحث ثبت‌نام و اصلاح مراحل ثبت‌نامی در سامانه نهضت ملی مسکن و انتخاب پروژه‌های مناسب با شرایط اقتصادی طلاب اشاره کرد.
   وی ضمن قدردانی از پیگیری‌های انجام شده در حوزه‌ی مسکن طلاب و روحانیون، ابراز امیدواری کرد تا با همیاری و همکاری بتوان گام‌های مؤثری برداشت.
   مهندس خالقی به نقش حوزه‌های علمیه در ارتقای فرهنگ عمومی جامعه اشاره کرد و آمادگی خود را برای همکاری با مرکز خدمات در موارد مطرح شده اعلام کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.