مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • معاون خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات خراسان رضوی:
   شرکت 300 نفر از طلاب سراسر کشور در همایش ردای بهشتی مشهد
   کد: 28703
   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
   مشهد/ حجت‌الاسلام محمدی پور معاون معیشت و خانواده مرکز خدمات استان از شرکت 300 نفر از طلاب و خانواده آن‌ها در همایش ردای بهشتی مشهد خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، حجت‌الاسلام محمدی پور معاون معیشت و خانواده مرکز خدمات استان از شرکت 300 نفر از طلاب و خانواده آن‌ها در همایش ردای بهشتی مشهد خبر داد.
   وی افزود: این همایش با هدف آشنایی طلاب و همسران با بایسته‌های لباس روحانیت، شرایط آن و کارکردهای طلاب علوم دینی در مجتمع فرهنگی صادقیه مشهد برگزار شد.
   معاون معیشت و خانواده مرکز خدمات استان بیان کرد: برگزاری کارگاه مشاوره اختصاصی، ارتباط زوجین، مسابقات و برنامه‌های فرهنگی ویژه خانواده طلاب از دیگر محورهای این همایش بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.