مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • کارگاه مشاوره خانواده در سنندج برگزار شد
   کد: 28684
   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
   سنندج/ کارگاه مشاوره خانواده با موضوع "اصول برخورد با همسر و فرزندان" ویژه خانواده طلاب و روحانیون به مدت 3 روز در شهرستان سنندج برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کردستان، کارگاه مشاوره خانواده با عنوان "اصول برخورد با همسر و فرزندان" ویژه خانواده طلاب و روحانیون با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر فرهنگیان به مدت 3 روز در مدرسه ریحانه النبی (س) شهرستان سنندج برگزار شد.
   حجت الاسلام والمسلمین دکتر فرهنگیان با بیان اینکه خانواده بنیادی‌ترین نهاد در جامعه انسانی است و مهم‌ترین هسته تربیت و سازندگی افراد، افزود: تحکیم خانواده و شکل‌گیری افرادی سالم و مؤمن لازمه شکل‌گیری جامعه‌ای ایدئال برای نسل آینده است.
   گفتنی است، آموزش راه‌های صحیح تعامل بین زوجین، ارتباط مؤثر و اصول برخورد با همسر و فرزندان از مسائل مطرح شده در این کارگاه بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.