مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • گسترش همکاری مرکز خدمات و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری
   کد: 28672
   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷
   شهرکرد/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری دیدار و گفت و گو کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان چهارمحال و بختیاری، حجت الاسلام والمسلمین مختاری مدیرکل این مرکز و آقای احمدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان دیدار و گفت و گو کردند.
   در ابتدای این جلسه، مدیرکل مرکز خدمات استان ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های مرکز خدمات استان، به تشریح برخی از خدمات و رویکردهای مرکز از جمله طرح هدفمندی خدمات پرداخت.
   وی در ادامه با تأکید بر لزوم حل مشکلات طلاب استان و ساماندهی و مدیریت فعالیت تبلیغی آنها، همکاری بیشتر دو مجموعه را خواستار شد.
   در ادامه، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیز ضمن تقدیر از خدمات مرکز، حمایت از مبلغین را یکی از سیاست‌های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان و برای همکاری با مرکز خدمات اعلام آمادگی کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.