مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • اولین جلسه شورای سیاستگذاری مسکن طلاب و روحانیون استان البرز برگزار شد
   کد: 28670
   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷
   کرج/ اولین جلسه شورای سیاستگذاری مسکن طلاب و روحانیون استان البرز با حضور معاون مسکن مرکز خدمات حوزه علمیه و استاندار البرز در استانداری برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان البرز، اولین جلسه شورای سیاستگذاری مسکن طلاب و روحانیون استان با حضور حجج اسلام رفیعی معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و انصاری مدیرکل مرکز خدمات استان و دکتر عبداللهی استاندار البرز و دیگر اعضای شورای سیاستگذاری مسکن طلاب استان در استانداری برگزار شد.
   حجت الاسلام و المسلمین انصاری در این جلسه ضمن تأکید بر پیگیری مسئله مسکن طلاب و روحانیون استان، هم‌افزائی و همکاری هر چه بیشتر استاندار و اعضای شورای مسکن طلاب را برای رفع مشکلات مسکن طلاب استان خواستار شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.