• [ اخبار مسکن ]
  • [ اطلاعات پروژه ها ]
   -- قم

  • در سالن نمازخانه ساختمان مرکزی مرکز خدمات حوزه های علمیه برگزار گردید.

   نشست توجیهی با طلاب متقاضی پروژه مسکن مهر استان قم (سلفچگان)

   کد: 3584
   ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
   نشست توجیهی با طلاب متقاضی پروژه مسکن مهر استان قم (سلفچگان)

   به گزارش اداره کل مسکن مرکز خدمات حوزه های علمیه، صبح روز پنجشنبه مورخ 1393.09.06 جلسه ای با حضور حجت الاسلام و المسلمین رفیعی مدیر کل مسکن مرکز خدمات حوزه های علمیه و حجت الاسلام و المسلمین میراحمدی معاون مسکن مرکز خدمات حوزه های علمیه استان قم، کارشناسان مسکن مرکز خدمات و جمعی از طلاب متقاضی مسکن مهر استان قم واقع در شهرستان سلفچگان برگزار گردید.

   در ابتدای این جلسه که به منظور تشریح شرایط ثبت نام، تکمیل و تحویل پروژه مذکور برگزار شد حجت الاسلام و المسلمین رفیعی به ایراد سخن پرداخته و گزارشی از خدمات مسکن ارائه شده از طرف مرکز خدمات حوزه های علمیه به طلاب و روحانیون محترم سراسر کشور ارائه نموده و در رابطه با آمار طلاب فاقد مسکن استان مطالبی را بیان فرمودند.
   حجت الاسلام و المسلمین رفیعی در ادامه به معرفی طرح جامع مسکن مرکز خدمات حوزه های علمیه پرداخته، گوشه هایی از جوانب و بخش های مختلف این طرح را تشریح کردند. ایشان همچنین در رابطه با شرایط و ضوابط ثبت نام در پروژه مسکن مهر سلفچگان، میزان پیشرفت فیزیکی این پروژه، نحوه پرداخت سهم آورده توسط متقاضی و مدت زمان تقریبی تکمیل و تحویل این پروژه مطالبی را بیان فرمودند.
   برخی از طلاب متقاضی حاضر در جلسه پس از سخنان مدیر کل محترم مسکن مرکز خدمات سوالاتی را مطرح نموده که حجت الاسلام و المسلمین رفیعی به آنان پاسخ لازم را ارائه نمودند.
   سخنران بعدی این جلسه حجت الاسلام و المسلمین میر احمدی بود. ایشان در رابطه با نحوه تحویل مدارک توسط متقاضیان و همچنین انجام مراحل بعدی اجرای این طرح از جمله انجام استعلامات مورد نیاز از وزارت راه و شهرسازی و انجام پیگیری های مورد نیاز برای تکمیل و تحویل این پروژه مطالبی را ایراد فرمودند.
   در پایان این جلسه کارشناسان مسکن مرکز راهنمایی های مورد نیاز را به طلاب محترم ارائه نموده و به سوالات مطرح شده از سوی طلاب پاسخ گفتند.
   پس از اتمام جلسه، مدارک مورد نیاز برخی از طلاب متقاضی حاضر در جلسه به جهت انجام استعلام از اداره کل راه وشهرسازی استان دریافت گردید.

   جواد عزیزی
   11/12/1393  19:57
   پاسخ 0 0
   باسلام من مشغولدرس خارج هستم ولی مسئله مسکن ذهن مرا خیلی مشغول کرده در حالی که اجاره های قم هم خیلی بالاست درحالی که من اهل خراسان جنوبی واز مناطق محروم هستم لطفا برای کسانیمثل من کاری بکنید نه مسکنی نه ثبت نامی برای سکن نمیدونم چیکار کنم اگه کسیبه فکر ما بود لطفا به من زنگ بزنید ممنون 09159627443
   پاسخ کارشناس مسکن مرکز خدمات
   02/03/1394  13:33
   1 0
   باسلام
   در صورتی که مشغول به امر تدریس در حوزه می باشید و همچنین دارای پرونده فعال پذیرشی در مرکز خدمات استان قم هستید می توانید در پروژه مسکونی ویژه اساتید (15 خرداد قم) شرکت نمائید.
   سیدصدیق
   22/11/1393  10:50
   پاسخ 0 0
   با سلام
   اگر مسکن مهر سلفچگان ثبتنام کردیم چگونه میتوانیم از آن انصراف بدهیم
   پاسخ کارشناس مسکن مرکز خدمات
   01/02/1394  14:08
   0 0
   باسلام
   روحانی محترم در صورتیکه تا بحال مدارکی تحویل نداده اید و یا مبلغی واریزی ننموده اید نیاز به اقدام خاصی نیست و عدم پیگیری شما به منزله انصراف تلقی می شود اما اگر در این خصوص اقدامی همچون تحویل مدارک یا واریز مبلغ آورده اولیه را انجام داده اید جهت انصراف و انجام اقدامات بعدی به مرکز خدمات حوزه های علمیه استان خود مراجعه فرمائید.
   روح الله مشهدی
   09/09/1393  11:33
   پاسخ 2 0
   باعرض سلام
   تقاضای وام خرید مسکن؟؟؟
   باتشکر راهنمایی کنید
   پاسخ کارشناس صندوق
   23/09/1393  10:27
   2 0
   با سلام
   به دلیل داشتن وام جاری امکان ثبت نام برای حضرتعالی وجود ندارد.