مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • کارگاه سلامت با محوریت «صیانت از خانواده و فرزندآوری» در مشهد برگزار شد
   کد: 28609
   ۱۴۰۱/۰۳/۰۵
   مشهد/ کارگاه سلامت با محوریت «صیانت از خانواده و فرزندآوری» با حضور 700 نفر از خانواده طلاب در اردوگاه شهید بهشتی گلمکان مشهد برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، به همت معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان کارگاه سلامت با محوریت «صیانت از خانواده و فرزندآوری» در مشهد برگزار شد.
   این کارگاه با ارائه دکتر غلام پور معاون بهداشت مرکز شماره دو مشهد و با حضور 700 نفر از خانواده طلاب در اردوگاه شهید بهشتی گلمکان مشهد برگزار شد.
   مقایسه نرخ باروری در خاورمیانه و بررسی هشدارها و معضل کاهش جمعیت برای نسل آینده، بیان دغدغه‌های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) درباره کاهش جمعیت، اهمیت فرزند آوری، ضرورت افزایش نرخ باروری و صیانت از جمعیت و تعالی خانواده از جمله مباحث مطرح شده در این کارگاه بود.

   شایان ذکر است برگزاری ایستگاه سلامت و نمایشگاه هفته ملی جمعیت از دیگر محورهای این کارگاه بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.