مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • برگزاری کارگاه «خانواده و جمعیت» در استان گلستان
   کد: 28578
   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴
   گرگان/ کارگاه مهارت‌های زندگی با موضوع «خانواده و جمعیت» با حضور طلاب و روحانیون شیعه و اهل تسنن شرق استان و خانواده آنها در سالن همایش‌های هلال‌احمر شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گلستان، به همت معاونت اجرایی این مرکز، کارگاه مهارت‌های زندگی با موضوع «خانواده و جمعیت» با ویژه طلاب و روحانیون شیعه و اهل تسنن شرق استان و خانواده آنها با حضور بیش از 200 نفر در سالن همایش‌های هلال‌احمر شهرستان گنبد کاووس برگزار شد.
   حجت الاسلام اشرفی معاون اجرایی مرکز خدمات استان ضمن بیان توضیحاتی درباره این کارگاه، گفت: با توکل به خدای متعال و استقبال خانواده‌های طلاب و روحانیون استان از این دوره‌ها، بعد از برگزاری این کارگاه، دوره‌های تخصصی نیز به مدت 10 جلسه برگزار خواهد شد.
   وی در ادامه با بیان اینکه این دوره‌ها با ارائه اساتید مطرح کشوری، آقایان دکتر عزیزی و نودهی برگزار می‌شود، گفت: از جمله سرفصل‌های این کارگاه‌ها موضوعاتی مانند آموزش و تمرین درک متقابل از زندگی مشترک، تحکیم خانواده، رعایت اصول اسلامی و بهداشت روحی در خانواده و موارد مرتبط با خانواده اسلامی- ایرانی است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.