مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • برگزاری کارگاه سلامت با موضوع "ناباروری و بیماری‌های بانوان" در شهرستان ازنا
   کد: 28562
   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱
   خرم‌آباد/ کارگاه آموزشی بهداشت و سلامت با موضوع "ناباروری و بیماری‌های بانوان" به همت مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان لرستان در شهرستان ازنا برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان لرستان، به همت معاونت سلامت و امور بیمه‌های این مرکز، کارگاه آموزشی ارتقای فرهنگ بهداشت و سلامت با موضوع "ناباروری و بیماری‌های بانوان" برای طلاب خواهر و خانواده طلاب و روحانیون شهرستان ازنا، در مدرسه علمیه نجمیه علیه‌السلام این شهرستان برگزار شد.
   شایان ذکر است، در این کارگاه کارشناسان مربوطه با اشاره به بحران کاهش جمعیت و عوارض و صدمات ناشی از این مسئله برای فرد و جامعه، نکاتی در رابطه با عوامل بروز اختلال ناباروری و راه‌های پیشگیری از برخی بیماری‌های زنان مطرح کرده و در پایان به سؤالات شرکت‌کنندگان پاسخ دادند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.