مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • دیدار مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان چهار و محال و بختیاری با مدیرکل راه و شهرسازی
   کد: 28497
   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
   شهرکرد/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان چهار و محال بختیاری با مدیرکل راه و شهرسازی استان دیدار و گفت و گو کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان چهار و محال و بختیاری، حجت الاسلام و المسلمین مختاری مدیرکل این مرکز با مهندس مقصودی مدیرکل راه و شهرسازی استان دیدار و گفتگو کردند.
   در این دیدار، حجت الاسلام مختاری به برخی مشکلات طلاب و روحانیون استان از جمله بحث ثبت‌نام طرح نهضت ملی مسکن و انتخاب پروژه‌های مناسب با وضعیت طلاب پرداخت و ابراز امیدواری کرد با افزایش همکاری دو مجموعه بتوان گام‌های مؤثرتری در سال جدید در این زمینه برداشت.
   مهندس مقصودی در این دیدار ضمن خوش‌آمد گویی، به نقش حوزه‌های علمیه در ارتقای فرهنگ عمومی جامعه اشاره و آمادگی خود را برای همکاری با مرکز خدمات اعلام کرد.

   1

   دیدار با مدیرکل راه و شهرسازی استان چهار و محال بختیاری

   شهرکرد/ مدیران کل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و راه و شهرسازی استان چهار و محال بختیاری در خصوص بررسی مشکلات مسکن طلاب استان دیدار و گفت و گو کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان چهار و محال و بختیاری، حجت الاسلام و المسلمین مختاری مدیرکل این مرکز و مهندس مقصودی مدیرکل راه و شهرسازی استان دیدار و گفت وگو کردند.

   حجت الاسلام و المسلمین مختاری در این دیدار ضمن اشاره به برخی مشکلات طلاب و روحانیون استان در بخش مسکن از جمله بحث ثبت‌نام در طرح نهضت ملی مسکن و انتخاب پروژه‌های مناسب با وضعیت طلاب، بر لزوم افزایش همکاری دو مجموعه برای رفع این مسائل تاکید کرد.

   در ادامه مهندس مقصودی نیز ضمن خوش‌آمد گویی به مسئولین مرکز خدمات استان، به نقش حوزه‌های علمیه در ارتقای فرهنگ عمومی جامعه اشاره و برای همکاری با مرکز خدمات اعلام آمادگی کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.