مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • دیدار مدیرکل مرکز خدمات کاشان با فرماندار ویژه این شهرستان
   کد: 28338
   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶
   کاشان/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کاشان و معاونان این مرکز با معاون استاندار اصفهان و فرماندار ویژه کاشان دیدار و گفت و گو کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه منطقه کاشان، حجت الاسلام و المسلمین یوسفی مدیرکل این مرکز در ابتدای این دیدار ضمن تبریک انتصاب دکتر زارع در این مسئولیت، به تبیین رسالت و برنامه‌های مرکز خدمات پرداخت.
   وی با بیان اینکه مرکز خدمات به امر امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) راه‌اندازی شده است، گفت: از اهداف مهم این مرکز می‌توان به کاهش مشکلات طلاب و روحانیان برای پرداختن به امور طلبگی مانند تحصیل، تدریس، تبلیغ و تحقیق اشاره کرد.
   مدیرکل مرکز خدمات کاشان افزود: بیمه تأمین اجتماعی و بیمه تکمیلی، پرداخت وام قرض‌الحسنه، ارائه خدمات فرهنگی ویژه خانواده‌ها، برگزاری دوره‌های آموزشی فنی و حرفه‌ای و ... ازجمله فعالیت‌های مرکز خدمات هستند.
   وی به برخی مشکلات طلاب و روحانیان در منطقه اشاره کرد و همکاری فرمانداری برای کاهش و رفع این مشکلات را خواستار شد.
   در ادامه، دکتر زارع ضمن تشکر از فعالیت‌های مرکز خدمات بیان کرد: فرمانداری ویژه کاشان تمام تلاش خود را برای همکاری با مرکز خدمات به‌منظور اجری منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) انجام خواهد داد.
   گفتنی است، حضور مدیرکل مرکز خدمات کاشان در جلسه مدیریت بحران فرمانداری و جلسات شورای اداری کاشان، همکاری در زمینه تکمیل ساختمان اداری مرکز خدمات و اختصاص و پیگیری دریافت زمین مناسب برای طلاب فاقد مسکن منطقه کاشان از جمله موارد مطرح شده از سوی حجت الاسلام و المسلمین یوسفی در این نشست بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.