مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • اعلام نفرات برتر جشنواره هنری مشکات
   کد: 28206
   ۱۴۰۰/۱۲/۲۸

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، نخستین جشنواره فرهنگی، ادبی و هنری خانواده طلاب با اعلام نفرات برگزیده به کار خود پایان داد.
   حجت الاسلام و المسلمین فقیهی مدیرکل فرهنگی مرکز خدمات و دبیر جشنواره مشکات با اشاره به مشارکت بیش از 1400 اثر هنری در این جشنواره، گفت: برای اولین بار، در سه رشته هنرهای نمایشی، هنرهای تجسمی و هنرهای ادبی، مسابقات برگزار شد و با استقبال خوب خانواده طلاب مواجه شدیم.
   دبیر جشنواره مشکات افزود: هدف از برگزاری این جشنواره شناسایی استعدادهای هنری فرزندان طلاب و تقدیر از همسر و فرزندان هنرمند طلاب است که به تولید آثار هنری می‌پردازند. یکی از نقاط برجسته این جشنواره، ارسال 35 فیلمنامه و 21 اثر فیلم مستند و داستانی بود که نشان دهنده توجه خانواده طلاب به اثر بخشی هنرهای نمایشی است و به یاری خداوند متعال در آینده می‌توان از این فیلم‌نامه‌ها برای تولید آثار فرهنگی استفاده کرد.
   حجت الاسلام و المسلمین فقیهی از ارسال 89 اثر در زمینه هنرهای نمایشی، 394 اثر در زمینه هنرهای تجسمی، 639 اثر در زمینه هنرهای ادبی و 612 اثر در بخش ویژه کودک خبر داد.
   شایان ذکر است که فهرست نفرات برگزیده، به پیوست همین خبر است.

    فایل پیوست
    
   1-
   اسامی برگزیدگان463.49  کیلوبایت
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.