مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • اطلاعیه ثبت‌نام اردوهای خانوادگی راهیان نور
   کد: 27939
   ۱۴۰۰/۱۱/۲۸
   ثبت‌نام اردوهای خانوادگی راهیان نور مرکز خدمات حوزه‌های علمیه از روز سه‌شنبه 3 اسفند 1400 آغاز می‌شود.

   حجت الاسلام و المسلمین علائیان معاون معیشت و خانواده مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در گفت و گو با روابط عمومی مرکز از ثبت‌نام اینترنتی اردوی راهیان نور و بازدید از مناطق عملیاتی خوزستان و اعزام کاروان‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد.

   وی افزود: مناطق عملیاتی که مورد بازدید کاروان‌های خانوادگی راهیان نور قرار خواهد گرفت، یادمان‌های استان خوزستان شامل یادمان والفجر 8، شهدای شلمچه، شهدای غواص نهر خین، طلائیه، بدر و خیبر، دهلاویه، یادمان میشداغ، کانال کمیل، فکه، پایگاه هوایی شهید وحدتی دزفول و حرم دانیال نبی (ع) در شوش است.
   معاون معیشت و خانواده مرکز خدمات بیان کرد: در صورت ابلاغ هر محدودیت جدید، خود را مکلف به اجرای آن می‌دانیم و با هماهنگی‌های صورت گرفته، تنها افرادی در مناطق عملیاتی می‌توانند حضور یابند که واکسن زده باشند و با توجه به محدودیت‌های کرونایی در برگزاری برنامه‌های اردویی 1400 ظرفیت شرکت‌کنندگان محدود و به صورت خودرویی اجرا خواهد بود.
   وی تصریح کرد: علاقه‌مندان برای ثبت‌نام می‌توانند به سایت سخای جدید مرکز خدمات بخش خدمات فرهنگی مراجعه نمایند.

   برای دریافت اطلاعات بیشتر به پیوست مراجعه نمایید.

    فایل پیوست
    
   1-
   2-
   3-
   4-
   تذکرات مهم راهیان نور191.62  کیلوبایت
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.