مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • اختتامیه چهارمین جشنواره قرآن و عترت برگزار می‌شود
   کد: 27933
   ۱۴۰۰/۱۱/۲۸
   معاون معیشت و خانواده مرکز خدمات حوزه‌های علمیه از برگزاری اختتامیه جشنواره قرآن و عترت خانواده طلاب در اسفندماه خبر داد.

   حجت الاسلام و المسلمین علائیان در گفت و گو با روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه از برگزاری اختتامیه جشنواره قرآن و عترت خانواده طلاب و روحانیون سراسر کشور در اوایل اسفندماه خبر داد.
   وی افزود: این جشنواره با همکاری مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران، دبیرخانه مدارس علمیه اهل تسنن و جامعه المصطفی العالمیه ویژه همسر و فرزندان طلاب برگزار شد.
   معاون معیشت و خانواده مرکز خدمات با بیان اینکه جشنواره قرانی خانواده طلاب از اواسط تابستان سال جاری آغاز شد و نزدیک به 22 هزار نفر در آن مشارکت داشتند، گفت: اجرای برنامه‌های آموزشی و مسابقات این جشنواره توسط دارالقرآن الکریم سازمان تبلیغات اسلامی انجام شد.
   وی بیان کرد: این جشنواره در رشته‌های حفظ و زیرشاخه‌ها، قرائت تقلیدی و ترتیل، مفاهیم قرآن و نهج‌البلاغه و در سطوح همسران و فرزندان برگزار گردید.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.