مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • برگزاری اردوی خانوادگی طلاب و روحانیون آذربایجان شرقی در مشهد مقدس
   کد: 27917
   ۱۴۰۰/۱۱/۲۷
   تبریز/ اردوی خانوادگی طلاب و روحانیون استان آذربایجان شرقی در ایام زیارتی امام هشتم(ع) با حضور ۲۴۰ نفر در مشهد مقدس برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، اردوی خانوادگی طلاب و روحانیون استان در ایام زیارتی امام هشتم در ماه رجب به همت مرکز خدمات استان در مشهد مقدس برگزار شد.
   از برنامه‌های این اردوی ۵ روزه که با حضور ۲۴۰ نفر از خانواده‌های طلاب و روحانیون استان، در قالب طرح تحکیم و تعالی خانواده‌ها و با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی در مجتمع ولایت مشهد برگزار شد، زیارت مضجع شریف حضرت علی بن موسی‌الرضا علیه‌السلام، زیارت امامزادگان یاسر ناصر، کارگاه مشاوره ویژه همسران و بازدید از مراکز تفریحی سیاحتی بود.
   این کاروان چهارمین کاروان از استان در سال جاری است که بیش از700 نفر در قالب این کاروان‌ها به مشهد مقدس اعزام شدند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.