مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • دیدار با خانواده حوزویان پرجمعیت در تبریز
   کد: 27883
   ۱۴۰۰/۱۱/۲۱
   تبریز/ معاون معیشت و خانواده مرکز خدمات استان آذربایجان شرقی با چند خانواده طلبه پرجمعیت دیدار و گفت و گو کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، حجت الاسلام و المسلمین عابدی معاون معیشت و خانواده این مرکز به منظور تکریم و آشنایی با مشکلات و مسائل خانواده‌های پرجمعیت حوزوی استان با حضور در منزل 5 خانواده با ایشان دیدار و گفت و گو کرد.
   وی در این دیدارها با تشریح برخی برنامه‌های فرهنگی مرکز و با اشاره به آمار بالای موفقیت تحصیلی فرزندان در خانواده‌های پر جمعیت، یکی از نتایج مثبت و غیر قابل انکار رشد افراد در این خانواده‌ها را فعالیت موفق و مؤثر در عرصه‌های اجتماعی، فرهنگی و ... عنوان کرد.
   گفتنی است این دیدارها در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مدظله‌العالی با هدف تکریم خانواده‌های پرجمعیت و کمک به گسترش فرهنگ فرزند آوری در چارچوب کاری معاونت فرهنگی مرکز خدمات قرار گرفته است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.