مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • دیدار با خانواده طلاب دارای فرزند چند قلو در تبریز
   کد: 27881
   ۱۴۰۰/۱۱/۲۱
   تبریز/ کارشناس فرهنگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی با تعدادی از خانواده‌های حوزوی که دارای فرزند دوقلو یا چند قلو هستند دیدار و گفت و گو کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، حجت الاسلام زارعی کارشناس فرهنگی مرکز خدمات استان با حضور در منزل تعدادی از خانواده‌های حوزوی که دارای فرزند دوقلو و چند قلو هستند، با ایشان دیدار و گفت و گو کرد.
   کارشناس فرهنگی مرکز خدمات استان در این دیدارها ضمن تشریح برنامه‌های معاونت معیشت و خانواده مرکز خدمات استان، به برخی از برنامه‌های حمایتی- تشویقی این مرکز برای فرزند آوری اشاره کرد.
   لازم است ذکر شود، این دیدارها در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مدظله‌العالی و با هدف تکریم خانواده‌های پرجمعیت و کمک به توسعه فرهنگ فرزند آوری جزء برنامه‌های معاونت فرهنگی مرکز خدمات است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.