مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • اتمام طرح سنجش سلامت طلاب جدیدالورود آذربایجان شرقی
   کد: 27880
   ۱۴۰۰/۱۱/۲۱
   تبریز/ طرح سنجش سلامت طلاب جدیدالورود آذربایجان شرقی با حضور 180 نفر به اتمام رسید.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، طرح سنجش سلامت طلاب جدیدالورود استان با حضور 180 نفر به اتمام رسید.
   حجت الاسلام خواجه معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان با اشاره به اینکه در سال جاری این طرح در 11 شهر و در 16 مدرسه علمیه به اجرا درآمد، گفت: در فاز دوم این طرح، طبق لیست ارسالی از حوزه علمیه خواهران و برای طلاب خواهر استان برگزار خواهد شد.
   وی با اعلام اینکه مرکز خدمات استان در نظر دارد طرح غربالگری و سنجش سلامت را برای اساتید حوزه‌های علمیه استان نیز اجرا کند، افزود: امیدواریم با هم‌افزائی نهادهای حوزوی و مشارکت حداکثری اساتید بتوانیم با موفقیت این مرحله را نیز به اتمام برسانیم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.