مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • تجلیل از همسر و فرزندان ممتاز تحصیلی طلاب و روحانیون جنوب استان آذربایجان شرقی
   کد: 27875
   ۱۴۰۰/۱۱/۲۳
   تبریز/ همایش تجلیل از همسر و فرزندان ممتاز تحصیلی طلاب و روحانیون در شهرستان‌های ملکان، مراغه، بناب و عجب شیر در حوزه علمیه ولیعصر (عج) بناب برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، همایش تجلیل از همسر و فرزندان ممتاز تحصیلی طلاب و روحانیون جنوب استان به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی در بناب برگزار شد.
   حجت الاسلام عابدی معاون معیشت و خانواده مرکز خدمات استان در ابتدای این همایش ضمن تبریک ایام دهه فجر گفت: این همایش ویژه همسر و فرزندان ممتازین تحصیلی برگزار می‌شود و امیدواریم بتوانیم لحظاتی به یاد ماندنی برای خانواده‌های طالب و روحانیون ایجاد کنیم.
   وی با بیان اینکه مرکز خدمات اصل هویت دهی به خانواده‌های طلاب را مورد توجه خود قرار داده و برنامه‌ریزی خود برای ارتقاء سطح دانشی، مهارتی و تحصیلی ایشان را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داده است، گفت: معتقدیم که مؤثرترین افراد در ایفای نقش و رسالت‌های حوزوی و اجتماعی باید در اولویت خدمات مرکز قرار گیرند.
   معاون معیشت و خانواده مرکز خدمات استان بیان کرد: برگزاری همایش‌های ممتازین به صورت منطقه‌ای در 5 نقطه از استان برگزار خواهد شد که در این منطقه افتخار داریم در خدمت شهرستان‌های جنوب استان با بیش از 110 ممتاز تحصیلی باشیم.
   وی در ادامه ضمن تشریح برنامه‌های جدید مرکز خدمات به طرح هدفمندی خدمات و حمایت‌های ویژه ریاست مرکز از مباحث مشاوره‌ای خانواده‌ها در سفر استانی خود خبر داد.
   این همایش در دو نوبت صبح و عصر در سالن اجتماعات و آمفی‌تئاتر و ورزشگاه این حوزه علمیه با برنامه‌هایی از قبیل کارگاه آموزشی ویژه همسران و جنگ شادی برای فرزندان و مسابقات ورزشی و فرهنگی برای عموم خانواده برگزار شد.
   در نوبت عصر این همایش از همسر و فرزندان ممتاز تحصیلی با اهدای هدایایی تقدیر شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.