مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • همایش «کار از راه دور» در قم برگزار می‌شود
   کد: 27778
   ۱۴۰۰/۱۱/۱۲
   قم/ همایش کار از راه دور (فریلنسینگ) ویژه طلاب و فضلای حوزه علمیه قم همزمان با روز 5 شنبه 14 بهمن 1400 در مدرسه دارالشفاء برگزار می‌شود.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قم، همایش کار از راه دور (فریلنسینگ) ویژه طلاب و فضلای حوزه علمیه قم همزمان با روز 5 شنبه 14 بهمن 1400 برگزار می‌شود.
   بر اساس این گزارش، مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قم در اقدامی با همکاری بنیاد برکت، همایش فریلنسینگ را روز پنج‌شنبه ساعت 9 صبح در سالن همایش مدرسه دارالشفاء برگزار می‌کند.
   گفتنی است، فریلنسینگ به معنای کار از راه دور است که طی آن یک فرد با راه‌اندازی یکی از مشاغل نرم‌افزاری، اموری مانند برندینگ، بازاریابی، جذب مخاطب، مذاکرات، عقد قرارداد، پشتیبانی، توسعه، تحویل محصول و خدمات پس از فروش را شخصاً انجام می‌دهد و دستمزد خود را از کارفرما دریافت می‌کند و با توجه به عدم نیاز به حضور شخص، با کارفرمای خارج از کشور نیز قابل انجام است.

   برای ثبت نام به لینک زیر مراجعه نمایید

   ثبت نام

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.